Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wólka Komaszycka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże(Wólka Komaszycka + 23 km)

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

To nie jest kolejny 'dom do remontu' ze starymi instalacjami to gruntownie zmodernizowana w 2024 roku rezydencja z fotowoltaiką, nowymi oknami 3-szybowymi i dwoma niezależnymi strefami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilków

Wilków(Wólka Komaszycka + 22 km)

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z domem o powierzchni 200 m2, położone w malowniczej gminie Wilków (miejscowość: dobre) u podnóża Skarpy Dobrskiej, zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niedźwiada Duża

Niedźwiada Duża(Wólka Komaszycka + 17 km)

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Działka 2100m2 z domem z dobudówką, razem 4 pokoje z kuchnią, łazienką, we wsi Niedźwiada Duża, ok. 15 km od Kazimierza Dolnego. Piękne miejsce w pradolinie Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chruszczów-Kolonia

Chruszczów-Kolonia(Wólka Komaszycka + 23 km)

679 000 zł150 m² 4 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w spokojnej i malowniczej okolicy Kolonia Chruszczów, w gminie Nałęczów, słynącej z pięknych krajobrazów i uzdrowiskowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Strzelce(Wólka Komaszycka + 23 km)

750 000 zł115,20 m² 6 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Strzelce - dom o powierzchni 115 m2, położony na działce 11 a, z możliwością adaptacji piętra - dodatkowe 115 m2. Budynek: - 115 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 2001 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Centrum,Kazimierz Dolny(Wólka Komaszycka + 24 km)

1 000 000 zł147 m² 6 802,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Góry

Góry Drugie,Kazimierz Dolny(Wólka Komaszycka + 24 km)

1 950 000 zł161,57 m² 12 069,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 7. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Las Miejski,Kazimierz Dolny(Wólka Komaszycka + 24 km)

1 499 999 zł133 m² 11 278,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Powierzchnia użytkowa: 133 m Powierzchnia działki: 1483 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w spokojnej i malowniczej części Kazimierza Dolnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Góry

Góry Drugie,Kazimierz Dolny(Wólka Komaszycka + 24 km)

1 790 000 zł134,19 m² 13 339,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 4. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Radawiec Duży(Wólka Komaszycka + 24 km)

750 000 zł106 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Komaszycka

Wólka Komaszycka,lubelskie

250 000 zł270 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

DO sprzedania dom W Wólce Komaszyckiej Wólka Komaszycka to cicha spokojna miejscowość między Opolem Lubelskim a Chodlem. Jej malownicze tereny przecina spokojna rzeka Chodelka, u której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Komaszycka

Wólka Komaszycka,lubelskie

250 000 zł270 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij